Մեր արտադրանքը

Օպտիկամանրաթելային մալուխ

Օպտիկամանրաթելային մալուխը, որը կոչվում է նաև օպտիկական մանրաթելային մալուխ, մի հավաքույթ է, որն օգտագործվում է լույսի իմպուլսների միջոցով տեղեկատվություն փոխանցելու համար: Օպտիկամանրաթելային մալուխը կառուցված է մեկ կամ ավելի օպտիկամանրաթելային մանրաթելից, ամրացված և պաշտպանված հատուկ նյութով, որպեսզի ունենան լավ ֆիզիկական հատկություններ հեռահաղորդակցման գծի կառուցման ընթացքում:

Օպտիկական մանրաթելը տեխնոլոգիա է, որը թույլ է տալիս լույսին ճանապարհորդել բարակ ապակե խողովակների երկայնքով: Ապակե խողովակները ունեն հատուկ տրամագիծ, սովորաբար 9/125 մեկ ռեժիմով միացումների համար: Տարբեր տեխնոլոգիաների արտադրած մանրաթելերը երաշխավորում են G652D, G657 A1, G657 A2 ստանդարտների խողովակի կռման շառավիղը: Օպտիկամանրաթելային միջուկները ներկվում են տարբեր գույներով, որոնք հեշտացնում են կապը մալուխային միջուկների կապման ժամանակ:

Jera- ն ունի տարբեր տեսակի մալուխներ, որոնք կախված են կիրառման տարածքից, ինչպիսիք են.
1) հիմնական գծի օպտիկամանրաթելային մալուխ
2) FTTH կաթիլ օպտիկամանրաթելային մալուխ
3) փակ բաշխիչ օպտիկամանրաթելային մալուխ
4) ծորանային օպտիկամանրաթելային մալուխ
Մալուխի տարբեր տեսակները բաղկացած են տարբեր բաղադրիչներից և օգտագործվում են տարբեր ծրագրերի համար: Որոշ ծրագրեր պահանջում են ջրի ապացույց, բարձր մեխանիկական ուժ, ուլտրամանուշակագույն դիմացկունություն և մենք ուժեղացնում ենք որոշ նյութեր (պողպատե մետաղալարեր, RFP, արամիդային մանվածք, ժելե, PVC խողովակ և այլն) մալուխում `դրա գործունակությունը բարելավելու համար:

Jera- ն հաջողությամբ ինտեգրեց օպտիկամանրաթելային մալուխի լուծում GPON, FTTx, FTTH ցանցի կառուցման համար: Մեր օպտիկական մալուխը ունակ է կիրառվել կենտրոնական օղակի կամ վերջին մղոնի երթուղիներում արդյունաբերական շենքերի, երկաթուղային և ճանապարհային փոխադրումների, արդյունաբերական շենքերի, ժամադրության կենտրոնների և այլնի համար:

Մեր մալուխը ստուգվել է գործարանի լաբորատորիայում կամ 3-րդ կողմի լաբորատորիայում, ստուգում կամ փորձարկում, ներառյալ ներդիրի կորուստների և վերադարձի կորուստների փորձարկում, ձգման ուժի փորձարկում, ջերմաստիճանի և խոնավության ցիկլացման փորձարկում, ուլտրամանուշակագույն ծերացման փորձարկում և այլն, որոնք համապատասխանում են IEC-60794, RoHS ստանդարտներին: և մ.թ.

Jera- ն առաջարկում է բոլոր հարակից պասիվ օպտիկական ցանցերի բաշխման պարագաներ, ինչպիսիք են `օպտիկամանրաթելային մալուխի սեղմիչ, օպտիկամանրաթելային պաթուլային լարեր, օպտիկամանրաթելային կցորդի փակումներ, օպտիկամանրաթելային վերջավորության տուփ և այլն:

Ապագա տեղեկատվության համար խնդրում ենք ազատորեն կապվել մեզ հետ: